Розпочинаємо ремонт дороги по вулиці Садова

Дата: 18.07.2019 16:33

Фото без описуСьогодні біля очисних споруд селища Чемерівці розвантажили 20  метрів лотків, загалом передбачено закупівля ще 80 метрів. Проект реалізовується на умовах співфінансування селищної ради та товариства з обмеженою відповідальністю «Оболонь-Агро». Придбання лотків фінансує агроформування в рахунок угоди про соціальне партнерство, селищна рада забезпечить виконання робіт з  їх встановлення. Реалізація такого заходу дозволить вирішити проблему частого пошкодження  дороги  від стоків води у період сильних дощів.