Соціальні мережі як двосторонній канал комунікації

Дата: 25.07.2019 16:47

Майже три десятки представників громад, у  тому числі і Чемеровецької,  сьогодні беруть участь у семінарі на тему  "Соціальні мережі як двосторонній канал комунікації" який проходить  у Хмельницькому Центрі розвитку місцевого самоврядування  за сприянням  Програми ULEAD з Європою / ULEAD with Europe та Мінрегіону.

Усі присутні мають можливість навчатися  і event маркетингу, і персональному бренду, і ще різним цікавинками, які будуть корисними і для комунікації, і для громади.

Громади теж мають бути сучасними, бо жителі користуються соцмережами і хочуть, щоб спілкування з владою, в тому числі, було комфортним і зрозумілим для них. Тому присутність в соцмережах - це не забаганка і не зайва робота, яку можна робити абияк. Це необхідність і один із головних каналів зворотнього зв'язку.