Триває інформаційно-роз’яснювальна кампанія з актуальних питань трудового законодавства

Дата: 25.07.2019 16:51

Фото без опису       У рамках проведення комплексу інформаційно-роз’яснювальних заходів проведено виїзне засідання робочої групи з питань легалізації виплати заробітної плати і зайнятості населення  Чемеровецької селищної ради. Члени робочої групи  продовжують відвідування магазинів та кафе з метою інформування роботодавців про переваги «задекларованої праці».

Вони розповіли роботодавцям та  працівникам таких закладів про переваги легального працевлаштування, пояснили, які ризики супроводжують громадян, коли вони погоджуються на «тіньові» форми трудових відносин. Водночас нагадали власникам про передбачену відповідальність за порушення вимог чинного трудового законодавства.

Також розповсюджено пам’ятки про основні права та переваги під час перебування в офіційних трудових відносинах.