Обговорили нововведення політики соціального захисту

Дата: 30.07.2019 16:16

Фото без описуСьогодні заступник селищного голови Юлія  Повар провела робочу зустріч з начальником управління соціального захисту населення райдержадміністрації Тамарою Трач та начальником відділу з питань соціальної політики селищної ради Віталієм Приймаком. В ході обговорення напрацювали перелік питань, що будуть винесені на порядок денний спільної наради,  яка має відбутись за участю представника Департаменту соціального захисту населення Хмельницької облдержадміністрації 9 серпня. Планують обговорити план з організації виконання функцій у сфері соціального захисту населення, надання адміністративних послуг соціального характеру, налагодження комунікацій між управлінням соціального захисту населення адміністрації та Чемеровецькою і Гуківською об’єднаними територіальними громадами.

Також обговорили внесенні Урядом нововведення до Порядку та умов надання у 2019 році  субвенцій з державного бюджету місцевим бюджетам на забезпечення житлом дітей – сиріт.