Обстежили умови забезпечення житлом дітей – сиріт

Дата: 30.07.2019 16:30

Фото без описуНа адресу Чемеровецького селищного голови надійшов лист-клопотання органу опіки та піклування Чемеровецької районної державної адміністрації щодо постановки на квартирний облік дітей – сиріт та дітей позбавлених батьківського піклування, які є уродженцями з населених пунктів об’єднаної територіальної громади.  Сьогодні з метою підготовки до розгляду на засіданні виконавчого комітету даного питання, члени житлової комісії селищної ради провели виїзне обстеження умов забезпечення житлом  заявлених осіб. Виїзд здійснили у села Біла, Бережанка та Жердя.