У селищній провели засідання виконкому

Дата: 02.08.2019 15:18

Фото без описуСьогодні в лекційній залі Чемеровецького центру культури, дозвілля та мистецтв відбулось засідання виконкому. До порядку денного включили 18 питань, які розглядали 22 члени виконавчого комітету.

На розгляд членів виконкому начальник відділу фінансів Оксана Уланівська винесла  пропозиції на внесення змін до селищного бюджету, начальник відділу з питань соціальної політики Віталій Приймак  інформував про реалізацію державної політики із запобігання торгівлі людьми та з питань гендерної рівності. Начальник загального відділу Лідія Яцковська звітувала про стан роботи зі зверненнями громадян у Чемеровецькій селищній раді за І півріччя 2019 року. Також розглянуто заяви та клопотання органу опіки на постановку на квартирний облік дітей - сиріт та дітей позбавлених батьківського піклування.

В ході засідання врегульовано питання вуличної виїзної торгівлі в селах Кочубіїв, Слобідка-Смотрицька, Гайове, Діброва, Нова Гута, погоджено заяви на присвоєння адреси житловим та господарським будівлям жителям в селищі Чемерівці та в селах Почапинці, Степанівка, Кугаївці.