В Бережанці святкували День села

Дата: 05.08.2019 16:25

Фото без описуДень розпочався святковою службою в храмі  Воздвиження Хреста Господнього. Продовженням Дня стала урочиста програма в сільському будинку культури. У святковий день найкращі вітання своїм односельчанам  адресував виконуючий обов’язки старости села Бережанка Анатолій Пекарчук, також до  урочин села приєднались духовний наставник місцевого храму отець Борис та керівник приватного підприємства «Україна Агро-2С» Володимир Присяжний. Від гостей  селян привітали виконуючі обов’язків старост в селі Кугаївці Олександр Гураль та в селі Почапинці Віталій Загородній. Вихованці дитячого садка та учні школи спільно з  учасниками художньої самодіяльності сільського будинку культури організували цікаву та змістовну святкову концертну програму .