Конкурс на заміщення вакантної посади керівника комунального закладу загальної середньої освіти

Дата: 06.08.2019 10:48

Фото без описуЧемеровецька селищна рада оголошує конкурс на заміщення вакантних посад директора  Почапинецької гімназії,  яка знаходяться за адресою: Хмельницька  область, Чемеровецький район, с.Почапинці, вулиця Грушевського 101 та  директора  Красноставської гімназії,  яка знаходяться за адресою: Хмельницька  область, Чемеровецький район, с.Красноставці, вулиця Перемоги 5..
           Інформація про основні
функціональні обов’язки директора, розмір та умови оплати праці надається відділом освіти, молоді та спорту Чемеровецької селищної ради.

Посаду керівника закладу освіти може обіймати особа, яка є громадянином України, вільно володіє державною мовою, має вищу освіту на рівні магістра (спеціаліста), стаж педагогічної роботи не менше трьох років, а також організаторські здібності, фізичний і психічний стан якої не перешкоджає виконанню професійних обов’язків.
      Перелік документів, які необхідно подати для участі в конкурсі (оригінали такопії):
                  - заява про участь у конкурсі;
                  - мотиваційний лист про участь у конкурсі
довільної форми;
                  - паспорт громадянинаУкраїни;
                  - автобіографію
або/ резюме (за вибором учасника конкурсу);
                  - документ про освіту;
                  - трудова книжка;
                  - довідку про відсутність
судимості;
                  - перспективний план розвитку закладу освіти;
                  - письмову
згоду на обробку персональних даних відповідно до Закону України «Про захист персональних даних».
          Особи можуть подавати додаткову інформацію стосовно своєї освіти, досвіду роботи, професійного рівня і репутації (характеристики, наукові публікації тощо).
          Документи для участі уконкурсі
приймаються протягом 20 календарних днів з дня публікації оголошення за адресою: вулиця Центральна, 40, смтЧемерівці, відділ освіти, молоді та спорту Чемеровецької селищної ради Хмельницької області.
          Дата і місце
проведення конкурсного відбору учасникам конкурсу будуть повідомлені додатково.
          Контактна особа –
Пазинюк Володимир Миколайович  (тел. 0961972861)