Розпочинатиметься ремонт Ружанського сільського клубу

Дата: 08.08.2019 15:28

Фото без описуУже сплановано внутрішні ремонтні роботи у приміщенні  сільського клубу села Ружа, який багато років тому припинив своє  функціонування. За кошти селищної ради придбано усі необхідні матеріали для шпаклювання та фарбування стін. Навесні цього року жителі  села звернулися до селищного голови Олександра Собаня за сприянням у вирішення цього проблемного питання, важливого для місцевої громади. Питань вдалось вирішити. В рахунок угоди про соціальне партнерство товариство «Оболонь-Агро», яке орендує місцеві сільськогосподарські угіддя, провели підсилення дерев’яних покрівельних конструкцій та перекрили  дах будівлі профнастилом. Також керівники товариства взяли на себе зобов’язання закупити найближчим часом вікна для сільського клубу.