Обговорили порядок передачі повноважень у сфері соціального захисту

Дата: 09.08.2019 16:02

Фото без описуСьогодні в залі засідань селищної ради за участі заступника  директора Департаменту соціального захисту населення Хмельницької облдержадміністрації Миколи Дідика  відбулось нарада, на порядку дня якої було обговорення  налагодження комунікацій між управлінням соціального захисту населення адміністрації  та відділами Чемеровецької і Гуківської об’єднаних територіальних громад. Представники Департаменту надали фахові рекомендації для забезпечення ефективної передачі частини повноважень від органів виконавчої влади до органів місцевого самоврядування та організації виконання функцій у сфері соціального захисту населення. Також визначили план по організації переданих функцій  та  процедуру надання їх як адміністративних послуг соціального характеру. За результатами засідання готується до підписання Протокол спільної наради та Угода про взаємодію між Чемеровецькою селищною радою та управлінням праці та соціального захисту населення Чемеровецької райдержадміністрації у сфері надання послуг із соціальної підтримки населення.