Участь у урочистому засіданні ради Зарасайського самоврядування

Дата: 16.08.2019 17:12

Фото без описуУ програмі святкування Дня міста Зарасай, яка триватиме три дні, відбуваються і офіційні зустрічі, і мистецькі заходи в рамках фестивалю «Zarasai2019». Сьогодні керівництво Чемеровецької селищної ради взяло участь у святковому засіданні ради Зарасайського районного самоврядування, яке стало кульмінаційним заходом офіційної частини Дня міста. Під час урочистої промови у Великій залі Зарасайського районного муніципалітету перед представниками місцевого самоврядування та високоповажними гостями Чемеровецький селищний голова Олександр Собань передав вітання мешканцям міста  Зарасай від Чемеровецькоїоб»єднаної територіальної громади, побажав  розвитку та процвітання їх краю та висловив сподівання на зміцнення дружніх та партнерських відносин. А також вручив символічні подарунки голові Зарасайського районного самоврядування НіколаюсуГусевасу та віце-меру, члену Європарламенту АрнольдасуАбрамавічусу.