Заміщення вакантної посади

Дата: 16.08.2019 16:53

Відділ освіти, молоді та спорту Чемеровецької селищної ради оголошує конкурс на заміщення вакантної посади вчителя-реабілітолога комунальної установи «Інклюзивно-ресурсний центр» Чемеровецької селищної ради Хмельницької області, який знаходиться за адресою: Хмельницька  область, Чемеровецький  район, смт Чемерівці, вулиця Центральна, 42 А.

Посаду  може обіймати особа, яка є громадянином України, вільно володіє державною мовою, має вищу педагогічну освіту на рівні магістра або освітньо-кваліфікаційного рівня спеціаліста за спеціальністю «Спеціальна освіта», «Корекційна освіта», «Фізичне виховання».

Перелік документів, які необхідно подати для участі в конкурсі (оригінали та копії):

-         копію паспорта громадянина України;

• письмову заяву про участь у конкурсі до якої додається автобіографія;
  • копію трудової книжки;
  • копію (копії) документа (документів) про освіту із додатками, присвоєння вченого звання, присудження наукового ступеня;
  • письмову згоду на збір та обробку персональних даних .

Особа, яка бажає взяти участь у конкурсному відборі, має право додати до заяви про участь у конкурсі інші документи, не передбачені в оголошенні про проведення конкурсу.

Документи для участі у конкурсі приймаються протягом 20 календарних днів з дня публікації оголошення за адресою: вулиця Центральна, 40, смт. Чемерівці, відділ освіти, молоді та спорту Чемеровецької селищної ради.

За довідками звертатися у комунальну установу «Інклюзивно-ресурсний центр».

Дата і місце проведення конкурсного відбору учасникам конкурсу будуть повідомлені додатково.