Святкували день села Кугаївці

Дата: 19.08.2019 17:00

Кугаївці мають давню традицію відзначати День села 19 серпня  на Спаса, проте цьогоріч вирішили перенести святкування на день раніше, щоб усі вихідці села та земляки мали змогу бути на святі. Як і в попередні роки, для гостей була організована  велика виставка сільськогосподарської продукції, урочиста та концертна програма, святкові гуляння та забави фотозона з солом’яних фігур. На виставці сільськогосподарської продукції можна було і оглянути  досягнення пасічників, садівників та городників, і купити смачної випічки,  і пригоститись солодкою медовухою, і  скуштувати мамалиги зі шкварками, рибної юшки, голубців, вареників та дерунів, які готували працівники будинку культури, педагогічний колектив  та мешканці села.Чемеровецький селищний голова Олександр Собань привітав односельчан із святом, гарними здобутками, щедрими врожаями, згуртованість села відмітив  у вітальному слові виконуючий обов’язків старости Олександр Гураль, також селян вітав керівник  сільськогосподарського підприємства Анатолій Атаманчук.Учасники художньої самодіяльності та аматори сцени підготували для кугаївчан великий концерт.Завершився День села святковою дискотекою.