Участь у Всеукраїнській серпневій конференції освітян

Дата: 19.08.2019 17:02

Фото без описуНачальник відділу освіти, молоді та спорту селищної ради Ірина Качуріна сьогодні у складі делегації освітян Хмельницької області побувала на конференції освітян, яка проходила у місті Київна НСК «Олімпійський»

Традиційний освітянський форум – Всеукраїнська серпнева конференція - відбувся за участі Прем’єр-міністра Володимира Гройсмана та Міністра освіти і науки Лілії Гриневич. Цього року змістом масштабної зустрічі освітян з усієї України була тема: «Нова українська школа: виклики та перспективи освітньої реформи». У межах конференції планували загальну дискусію щодо майбутнього реформування української освіти, а також різнопланові панелі: про результати першого року НУШ та підготовку до 2019/2020 навчального року, стандарт базової середньої освіти НУШ, педагогіку партнерства, інклюзію, фінансування освіти, розвиток професійної та педагогічної освіти тощо.

Також у межах заходу працювала виставка обладнання та навчальних матеріалів, зокрема, були представлені електронні підручники та нові підходи до шкільного харчування.