Нагороди з нагоди відзначення 28-річниці незалежності України

Дата: 23.08.2019 13:45

Фото без описуСвяткування продовжились урочистою церемонією нагородження. Грамотою Чемеровецької об’єднаної територіальної громадиза самовіддану працю, високу професійну   майстерність, мужність, особистий значний внесок в зміцнення законності та правопорядку   нагороджено начальника Чемеровецького  відділення поліції  Городоцького відділу поліції    Головного управління Національної поліції   в Хмельницькій області  Ігоря Безпалого, за багаторічну сумлінну працю, високий професіоналізм,  досягнуті успіхи у справі навчання і виховання підростаючого покоління - вчителя початкових класів Чемеровецького НВК №1 «Загальноосвітня школа  I-III ступенів, ліцей та МНВК» Наталію Парфутко, за  високий професіоналізм,   виконавську майстерність, вагомий внесок  у розвиток культури - директора Чемеровецькоїдитячої музичної школи Лідію Харкавлюк, за високий професіоналізм,відповідальність,  почуття обов’язку, вміння працювати   з людьми  похилого віку, самовіддане служіння    обраній справі - соціального  робітникасектору соціальної допомоги вдома відділу з питань соціальної політикиЧемеровецької селищної ради Любов Тришньовську, за самовіддану працю, високу професійну   майстерність,надання якісних послуг жителям - тракториста комунального підприємства   «Комунсервіс» Вадима Данилюка.