Виїзне обстеження умов та якості надання соціальних послуг в селі Хропотова
Сьогодні провідний спеціаліст відділу з питань соціальної політики Людмила Кузнєцова та завідувач сектору соціальної допомоги вдома Алла Данілова перевіряли роботу соціального робітника Оксани Стецюк. Загалом на її обслуговуванні перебуває 15 осіб, з них 10 осіб одинокі, 5 - одинокопроживаючі. В ході перевірки відвідали оселі 8 громадян та визначили повне виконання комплексу послуг підопічним, зокрема допомога в самообслуговуванні, доставлення продуктів, ліків, прибирання житлових кімнат, оплата комунальних послуг, збір урожаю на присадибних ділянках, консервація овочів на зиму, оформлення замовлення на косіння трави на подвір’ях, заготівля дров для тих у кого пічне опалення. Пенсіонери роботою соціального робітника задоволені, дякували за належне виконання своїх обов'язків.