Відбулось засідання Круглого столу

Дата: 11.09.2019 16:35

Сьогодні в залі засідань Чемеровецької селищної ради відбулось засідання Круглого столу, метою якого було налагодження співпраці між органами місцевого самоврядування та  органами ДФС  з організації сплати громадянами податків до місцевого бюджету. У засіданні взяли участь селищний голова О.Собань, начальники відділів земельних ресурсів, бухгалтерського обліку, звітності та господарського забезпечення, відділу фінансів селищної ради, начальник Волочиського управління Головного управління ДФС у Хмельницькій області А.Саланський, начальник Чемеровецької ДПІ В.Гнатовська, працівники інспекції. Результатом  засідання стало створення робочої групи  з організації сплати громадянами податків, яка щомісячно аналізуватиме надходження до бюджету та напрацює пропозиції щодо усунення недоліків у процесі оподаткування.