Рішення від 03.09.2019 року

Дата: 03.09.2019 18:27

засідання виконавчого комітету від   03  вересня 2019 року

1. Про проект рішення селищної ради «Про виконання селищного бюджету Чемеровецької селищної ради за І півріччя 2019 рік».    [видатки загального фонду]   [видатки спеціального фонду]   [доходи загального фонду]    [доходи спеціального фонду]

2. Про проект рішення селищної ради «Про внесення змін до селищного бюджету Чемеровецької селищної ради на 2019 рік».   [Додаток 1]   [Додаток 2]  [Додаток 3]  [Додаток 4] [Додаток 5]  [Додаток 6]  [Додаток 7]

3. Про стан готовності загальноосвітніх та дошкільних навчальних закладів  до початку нового навчального року.

4. Про проект рішення селищної ради «Про  затвердження Програми розвитку земельних відносин Чемеровецькій селищній раді на 2019 – 2022 роки.

5. Про погодження проекту рішення Чемеровецької селищної ради «Про внесення змін до Програми  соціально-економічного та культурного розвитку території Чемеровецької

6. Про  внесення змін до рішення виконавчого комітету селищної ради від 06 червня 2019 року № 1 «Про   затвердження Переліку проектів, видатки на які здійснюватимуться за рахунок субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на формування інфраструктури об'єднаних територіальних громад».

7. Про постановку на квартирний облік Іванкової І.І.

8. Про постановку на квартирний облік Любого Р.М.

9. Про постановку на квартирний облік Любого О.М.

10. Про постановку на квартирний облік Польової О.О.

11. Про  погодження тарифу на постачання теплової енергії ТзОВ «Гусятин-тепло1» для КНП «Чемеровецька центральна районна лікарня» Чемеровецької районної ради.

12. Про присвоєння поштової адреси житловому будинку з надвірними будівлями та спорудами громадянина Гринчука О.М. по вулиці Ярослава Мудрого села Кугаївці.

13. Про присвоєння поштової адреси житловому будинку з надвірними будівлями та спорудами громадянина Романюка В.І. по вулиці Зарічна села Андріївка.

14. Про присвоєння поштової адреси житловому будинку з надвірними будівлями та спорудами громадянки Снігур Ф.М. по вулиці Лесі Українки села Бережанка.

15. Про присвоєння поштової адреси житловому будинку з надвірними будівлями та спорудами громадянина Гулика О.М. по вулиці Хмельницького Богдана села Криків.

16. Про присвоєння поштової адреси земельній ділянці для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд громадянки Фурман Л.В. по вулиці Щаслива смт Чемерівці.

17. Про зміну поштової адреси квартири громадянина Кутея В.М. в житловому будинку № 9 по вулиці Поповича смт Чемерівці.

18. Про присвоєння поштової адреси житловому будинку з надвірними будівлями та спорудами громадянина Яцковського Я.І. по вулиці Зарічна села Бережанка.

19. Про надання дозволу на встановлення тимчасової споруди по провулку Поштовому смт Чемерівці.

20. Про  надання  дозволу на видалення аварійних та сухостійних зелених насаджень в смт Чемерівці.

21. Різне.