Свято села у Почапинцях

Дата: 23.09.2019 17:23

Фото без опису21 вересня  на Різдво Пресвятої Богородиці   святкували День села у Почапинцях. З вітальним словом до присутніх мали за честь звернутися Чемеровецький селищний голова Олександр Собань, виконуючий обов'язки старости Віталій Загородній, заступник генерального директора ТОВ «Оболонь-Агро» Олександр Савчук, представники громадської приймальні народного депутата О. Гереги  Ілона Бродюк та Володимир Собань.

В ході свята мешканців села відзначено у номінаціях: Людмила Ходзінська – почесний громадянин села Почапинці, Марія Дорош – «Найстарша жителька села», сім'я Машталярів – «Найдовше подружнє життя  (66 років разом)», семеро мешканців села відзначено  за участь у антитерористичній операції на сході країни, багатодітні сім'ї, у яких виховується п’ятеро та більше дітей, наймолодші жителі села,  найкращий квітучий двір. Номінанти отримували подарунки від ТОВ «Оболонь Агро» (керівник Драпатий М.М.) та місцевих підприємців. Значну допомогу у підготовці свята надав генеральний директор ПП «АВС-Агро» Анатолій Атаманчук. До уваги гостей та односельчан було представлено виставку декоративно - прикладного мистецтва, вишивки бісером та виробів вихованців місцевого дитячого садка «Ходить осінь по дворі». Концертна програма, організована силами місцевих аматорів сцени, складала  більше тридцяти номерів художньої самодіяльності і завершилася яскравими дійствами: бій на шаблях та фаєр шоу. Найкращі господині вулиць села пригощали односельчан та гостей свята смаколиками. Сім'ї Юркуців та Загородніх частували присутніх закарпатським банушем та гарячою юшкою.