Відбулося засідання позачергової сесії

Дата: 25.09.2019 16:48

Сьогодні під головуванням Чемеровецького селищного голови Олександра Собаня відбулося пленарне засідання тридцять шостої позачергової сесії VII скликання Чемеровецької селищної ради.  На розгляд представників депутатського корпусу винесено дев'ять важливих питань.  Серед тих, які  активно обговорювалися  -  внесення змін до селищного бюджету  Чемеровецької селищної ради на 2019 рік,  до Інструкції з діловодства у Чемеровецькій  селищній раді, затвердження проекту «Будівництво водозабірної свердловини в с.Залісся Чемеровецької селищної ради Чемеровецького району Хмельницької області», проведення земельних торгів щодо земельних ділянок комунальної власності Чемеровецької селищної ради.