Круглий стіл на тему «Насильство та жорстокість: реалії сучасності»

Дата: 03.10.2019 16:29

Фото без описуСьогодні у залі засідань селищної ради учасники круглого столу активно обговорювали важливі питання організації безпечного освітнього простору в закладах освіти та розробляли можливі варіації загальної стратегії протидії булінгу в закладах освіти. У засіданні, на якому головувала заступник селищного голови Юлія Повар, взяли участь спеціалісти відділів з питань соціальної політики і освіти, молоді та спорту, установи «Інклюзивно-ресурсний центр» селищної ради, Чемеровецького районного сектору Державної установи «Центр пробації» у Хмельницькій області, відділу «Чемеровецьке бюро правової допомоги», начальник сектору превенції Чемеровецького відділення поліції. Учасники зібрання обговорили та визначили  спільні заходи інформування населення щодо протидії домашньому насильству, основну частину яких заплановано реалізувати  в рамках проведення акцій «Я МАЮ ПРАВО!» та «16 днів проти насильства».