Здобули перемогу у суперфіналі

Дата: 03.10.2019 16:52

Днями  у місті  Хмельницький пройшов суперфінал відкритого обласного фестивалю-конкурсу естрадної пісні імені Миколи Мозгового, в якому взяли участь 19 сольних учасників та шість гуртів.
Мистецький проєкт «Грай, музико моя!» є даниною пам’яті та визнанням цінності творчого доробку композитора, поета, музиканта і співака, народного артиста України Миколи Мозгового.
Чемеровеччину на конкурсі представляла активна учасниця художньої самодіяльності громади Крістіна Станіславська, художній керівник Свіршковецького
сільського будинку культури. Пишаємося, що представниця саме нашої громади увійшла до суперфіналу, була нагороджена дипломом і кубком суперфіналіста. Тож побажаємо Крістіні нових творчих злетів та подальших перемог!