TEACHER`S PRIZE: Чемерівці 2019 року

Дата: 04.10.2019 15:50

Фото без описуЗ нагоди професійного свята та за високі досягнення у справі навчання і виховання підростаючого покоління з числа працівників освіти об’єднаної громади ТОП-нагороди отримали директор Свіршковецької загальноосвітньої школи Віра Срібняк, заступник директора з навчальної роботи Більської загальноосвітньої школи Тетяна Данилюк,  методист методичного кабінету відділу освіти , молоді та спорту Олександр Колеснік, вчитель української мови та літератури Чемеровецького навчально-виховного комплексу №2 Ганна Проців, вчитель фізичної культури Сокиринецької загальноосвітньої школи Василь Козловський, вчитель німецької мови Чемеровецького навчально-виховного комплексу №1 Наталія Надоліна, вихователь Чемеровецького ясла-садка №2 Світлана Барило, голова райкому профспілки працівників освіти Василь Мельничук.

Грамотами Департаменту освіти і науки Хмельницької обласної держадміністрації нагороджено вчителя географії Чемеровецького навчально-виховного комплексу №2 Наталію Вовк, методиста методичного кабінету відділу освіти, молоді та спорту Чемеровецької селищної ради Тетяну Антецька, директора Чемеровецького навчально-виховного комплексу №1 Тіну Собань, вчителя початкових класів Чемеровецького навчально-виховного комплексу №1 Наталію Фастову, директора Будинку школярів Маргариту Чебанник, вихователя Чемеровецького ясла-садка №2 Раїсу Шинкаренко.

Грамотами та подяками Чемеровецької об’єднаної територіальної громади відзначено викладачку Чемеровецької дитячої художньої школи Оксану Базелюк, викладача Чемеровецької дитячої музичної школи Андрія Крижанівського, викладача Чемеровецького медичного коледжу Андрія Гаєвського, вчителя української мови та літератури Кочубіївської загальноосвітньої школи Тетяну Ганущак, вчителя історії Кугаєвецької загальноосвітньої школи Вадима Овсяника, директора Чемеровецького навчально-виховного комплексу №2 Сергія  Сльоту, вчителя початкових класів Чемеровецького навчально-виховного комплексу №1 Тетяну Кацалап , вчителя української мови та літератури Сокиринецької загальноосвітньої школи Олександра Закордонця, вчительку початкових класів Чемеровецького навчально-виховного комплексу №1 Аліну Кадиш, виховательку Чемеровецького ясла-садка №2 Галину Калуцьку,  бухгалтера Чемеровецького навчально-виховного комплексу №1 Олену Масловську.