Відремонтовано ринву з Черчецьких печер

Дата: 09.10.2019 17:06

Кілька днів поспіль на території сіл Залучанського старостату тривають роботи з відновлення водопровідної ринви, якою стікає вода з місцевих печер і накопичується  у збудований басейн. Конструкція, яка змонтована так давно, що вже мало хто пам’ятає коли, проте,   мешканці сіл до цього часу використовують. З часом труби поржавіли і басейн потребував ремонту. Виконуючий обов’язки старости Анатолій Марцінишин ініціював її відновлення, оскільки це є суттєвим заходом для водозабезпечення сіл, які розміщені на скалистій території. Селищною радою для проведення ремонтних робіт закуплено нові труби, з’єднання та цемент. Також направлено туди автовишку для зручності виконання висотних робіт. Ринву уже змонтовано, найближчим часом буде проведено облицювання басейну.