Шановна громадо!

Дата: 11.10.2019 14:48

14 жовтня, у день Покрови Пресвятої Богородиці і Українського козацтва, ми в котре відзначаємо День захисника України.

Від часів Хрещення Київської Русі і до наших днів це свято духовно об’єднувало народ, живило його вірою у повсякчасне заступництво Божої Матері за людській рід, за мир і добро.

Цього дня ми висловлюємо нашим військовим щиру вдячність за чесну і сумлінну службу, незламну волю, патріотизм та відданість, вшановуємо пам’ять загиблих, які пішли з життя, до кінця виконавши свій військовий обов’язок. Ми схиляємо голову перед їхнім подвигом, мужністю та витримкою.

Сердечно вітаю вас зі святом, наші славні козаки! Переконаний, що ви і надалі гідно виконуватимете почесний обов’язок із захисту Батьківщини заради миру і щасливого майбутнього рідної землі.

Бажаю вам, чоловіки, щоб ваша сила, мужність завжди живилася любов’ю та підтримкою близьких і рідних!

Миру кожному дому, кожній родині, добробуту і здоров’я всім мешканцям громади!

Нехай з нами буде правда і перемога задля щасливого майбутнього наших нащадків, задля процвітання нашої великої України!

З повагою,

Чемеровецький селищний голова                                                         Олександр СОБАНЬ