На святі врожаю в селі Кочубіїв

Дата: 15.10.2019 15:37

Фото без описуЧетвертий  рік поспіль в селі Кочубіїв по-особливому відзначають День захисника України, святкують  релігійний празник Покрови Пресвятої Богородиці та підводять підсумки сільськогосподарського року.   Ініціатор та основний спонсор свята - керівник приватного підприємства «Кочубіївське» Валентин Волосецький. Цьогоріч на місцевий фестиваль творчості «Скарби української землі», який традиційно відбувається між дітьми шкільного віку,  з’їхались змагатись представники Жердянської, Кочубіївської, Красноставської загальноосвітніх шкіл селищної ради, Зарічанського та Юрковецького навчальних закладів та школярі села Нігин Кам’янець-Подільського району. Головний приз - 30 тисяч гривень виборола учениця Кочубіївської ЗОШ І-ІІ ступенів Валерія Гнатюк. Перед початком конкурсних змагань відбулась урочиста частина, в ході якої з вітальним словом до учасників та присутніх звернувся Чемеровецький селищний голова Олександр Собань. На святі відзначили шіснадцятьох учасників  АТО подяками об’єднаної територіальної громади  та подарунками. Подарунком для гостей свята  від керівника товариства «Кочубіївське» став виступ юного кам’нчанина, вихідця з села Кочубіїв переможцях кількох творчих фестивалів Вадима Березовського та білоруської панк-рок-групи «Ляпис Трубецкой».