Хмельницька область, Чемеровецький район

Обговорили актуальні питання діяльності громади

Дата: 21.10.2019 15:16

Відповідно до робочого плану Чемеровецької селищної ради сьогодні в залі засідань під головуванням Олександра Собаня відбулась апаратна нарада за участю виконуючих обов’язків старост. Начальники усіх відділів виконавчого комітету доповіли про проведену роботу за минулий тиждень та повідомили про заплановані заходи на поточний тиждень. Детальною в обговоренні з очільниками старостинських округів  стали теми завершення господарських робіт,  готовності до нового опалювального сезону, забезпечення дровами дошкільних навчальних закладів та одиноких і одиноко-проживаючих мешканців населених пунктів громади.  Визначились з черговістю залучення працівників та техніки  комунального підприємства «Комунсервіс» до виконання господарських робіт в селах об’єднаної селищної ради.