Як залучити мешканців Чемеровецької ОТГ до розподілу бюджету громади?

Дата: 28.10.2019 16:20

Фото без опису29 жовтня о 10:00 в залі засідань Чемеровецької селищної ради (смт. Чемерівці, вул. Центральна, 40) відбудеться публічна консультація з заінтересованими сторонами щодо питання залучення мешканців Чемеровецької ОТГ до розподілу бюджету громади.

Наразі, у Чемеровецькій ОТГ відсутні механізми прямого впливу громадян на розподіл бюджетних коштів. Це може призвести до низького рівень довіри мешканців щодо питання використання владою цільових коштів на розвиток ОТГ

Громадська організація ГО “Центр UA” разом з мешканцями Чемеровецької селищної ОТГ територіальної громади, керівництвом громади, та старостами сіл обговорять, як залучити мешканців до розподілу коштів Чемеровецької селищної ОТГ.

Питання до обговорення:

1. Якою повинна бути сума та розподіл коштів при реалізації Громадського бюджету ?
  2. Яким чином громадяни зможуть подавати проєкти та голосувати за них?
  3. Як провести ефективну інформаційну кампанію про реалізацію Громадського бюджету?

Учасники консультації:

• Олена Бистраківська, секретар Чемеровецької селищної ради
  • Оксана Уланівська, начальник відділу фінансів
  • Лідія Яцковська, начальник загального відділу
  • Олег Черненко, представник ГО “Центр UA” у Хмельницькій області

За додатковою інформацією звертайтесь до Олег Черненка за телефоном (097) 440 94 54 або на пошту chernenko.km@gmail.com.

Проєкт реалізується за підтримки Програми для України з розширення прав і можливостей на місцевому рівні, підзвітності та розвитку “U-LEAD з Європою”, що спільно фінансується Європейським Союзом та його країнами-членами Данією, Естонією, Німеччиною, Польщею та Швецією. Програма співпрацює з Мінрегіоном у формуванні багаторівневої системи управління, яка є прозорою, підзвітною та реагує на потреби громадян.