Хмельницька область, Чемеровецький район

На шляху впровадження бюджету участі

Дата: 29.10.2019 14:14

Сьогодні в залі засідань Чемеровецької селищної ради відбулась публічна консультація з зацікавленими сторонами щодо питання залучення мешканців Чемеровецької об’єднаної територіальної громади  до розподілу бюджету та  підвищення рівня довіри мешканців до питання використання владою цільових коштів  та залучення громадськості до вирішення питань розвитку громади. Координатором заходу став   представник громадської організації “Центр UA” у Хмельницькій області Олег Черненко.

На зустрічі з працівниками селищної ради та представниками громадських організацій нашого краю визначили суму та розподіл коштів при реалізації пропонованого проєкту, яким чином громадяни зможуть подавати проєкти та голосувати за них, як провести ефективну інформаційну кампанію про реалізацію Громадського бюджету.