Вісточка з рідного села

Дата: 30.10.2019 10:19

Фото без описуВідразу двох ювілярок учора привітали виконуючий обов’язки старости в селі Кугаївці Олександр Гураль та соціальний робітник Валентина Мостіпака.  Для того, щоб привітати односельчанок довелось їхати до міста Кам’янець-Подільський. Вітали Похно Зінаїду Павлівну  зі славним ювілеєм – 95 річчям від Дня народження  та Боб Надію Павлівну з 90-річчям. Важкою була доля двох рідних сестер. Зіну Павлівну в роки Другої світової війни гітлерівці вивезли на примусові роботи до  Німеччини. Після визволення і до самої старості працювала дояркою. Свою родину не вдалось створити, тепер старенькою опікується рідна племінниця, донька другої ювілярки Надії Павлівни, яка також важко працювала на тваринницькій фермі, приймала молока та кілька років працювала вагарем. На знак пошани ювіляркам вручено вітальні листівки та подарунки від Чемеровецького селищного голови Олександра Собаня. Проте, головним подарунком для них були новини з рідного села, з якого виїхали майже рік тому.