Визначили ключові завдання для вчителів-словесників

Дата: 30.10.2019 16:58

Фото без описуСьогодні  на базі методичного кабінету відбулося засідання круглого столу вчителів-словесників (І, ІІ кваліфікаційна категорія) з питань проєктування індивідуальної освітньої траєкторії філолога.

Учасники заходу виокремили переваги створення індивідуальної траєкторії підвищення рівня компетентності для педагогічного працівника, спробували зконструювати власний освітній маршрут, що веде до вдосконалення професійних компетентностей, створює перспективну концепцію власного професійного розвитку.

Практичну частину заходу " Як правильно обрати та сформулювати методичну проблему вчителя-словесника?" провела вчитель української мови та літератури Чемеровецького НВК №1 Олена  Чухрій.