Соціальні робітники отримали вітання з нагоди професійного свята
Сьогодні установи та організації сфери соціального захисту селищної ради та райдержадміністрації святкують День працівника соціальної сфери України. Усіх присутніх з професійним святом привітали Чемеровецький селищний голова Олександр Собань та керівники органів районної влади Едуард Шляхов і Лариса Лук’янова. За високий професіоналізм, відповідальність, почуття обов’язку, вміння працювати з людьми похилого віку, самовіддане служіння обраній справі очільник громади нагородив Грамотами Чемеровецької об’єднаної територіальної громади із врученням подарунка завідувача сектору соціальної допомоги вдома відділу з питань соціальної політики селищної ради Аллу Данілову, соціальних робітників сектору соціальної допомоги вдома у селі Степанівка Аллу Драпату та у селі Чорна Аллу Ішімову.
Захід, який організовано в стилі «вогника» відбувся у затишній і дружній атмосфері, колеги з установ різного підпорядкування вітали одні одного та насолоджувалися святковою, затишною та дружньою атмосферою.