Хмельницька область, Чемеровецький район

Управління земельними ресурсами для голів об’єднаних територіальних громад

Дата: 05.11.2019 14:31

За такою актуальною тематикою сьогодні Хмельницький центр розвитку місцевого самоврядування провів  семінар, організований радником з регіонального розвитку Катериною Савчук,  у якому взяв участь  Олександр Придатко – експерт з просторового планування Програми «U-LEAD з Європою». Побував на заході і Чемеровецький селищний голова Олександр Собань.

В рамках семінару розглядалися питання про ефективне управління земельними ресурсами, про резерви надходження від використання земельних ресурсів громади, аукціони з реалізації права власності та права користування землею. Також ознайомилися з  кращими практиками, які напрацювали громади України.

Голови громад вели активний діалог, розглядали спільно з експертами, важливі для громад питання землі, тонкощі та особливості різних правових аспектів.