Хмельницька область, Чемеровецький район

Прес-тур «Влада і громада – комунікація, яка має результат»

Дата: 08.11.2019 15:53

В рамках організованого радником з питань комунікації Хмельницького центру розвитку місцевого самоврядування Аллою Собко  прес-туру сьогодні журналісти періодичних видань та телевізійних каналів відвідали Чемеровецьку селищну раду.  Селищний голова Олександр Собань презентував візитерам успіхи та перспективи розвитку громади, ознайомив з об’єктами інфраструктури, які вдалося відновити та збудувати завдяки співпраці влади і бізнесу, з реалізованим проєктом щодо реконструкції, в рамках концепції «Нова українська школа», Чемеровецького НВК№1 та стадіоном «Товтри». Після з «знайомства» з селищем Чемерівці журналісти переїхали в  Андріївку.  Це село стало  прикладом тісної співпраці місцевої влади з бізнесом, оскільки в селі за рахунок залучення коштів місцевих інвесторів вдалось реалізувати чимало соціально-важливих проєктів, головним з них став проєкт водо забезпечення села. Журналісти поспілкувались з виконуючим старости Віталієм Добруцьким та директором товариства «Промінь Галичина» Олександром Бурейком.