Стартував ІІ етап учнівських олімпіад

Дата: 12.11.2019 17:21

Фото без опису З метою пошуку, підтримки та розвитку творчого потенціалу молоді в закладах загальної середньої освіти Чемеровецької громади в минулої неділі стартував ІІ етап Всеукраїнських учнівських олімпіад з базових дисциплін, який триватиме упродовж листопада-грудня 2019 року.

Першою була олімпіада з іноземних мов, яка проходила на базі Чемеровецького НВК №1. Найкращих знавців мови В.Шекспіра та Г.Гейне привітала методист Оксана Пазинюк.   Учасниками змагання з англійської мови стали 17 учнів із закладів загальної середньої освіти Чемеровецької селищної ради, з німецької мови – 16 учнів.

Перші місця з англійської мови здобули Олександра Чорна (Чемеровецький НВК №1), Сергій Бистанчук (Чемеровецький НВК №2) та Олександра Бідулько (Жердянська ЗОШ І-ІІІ ступенів) та Яна Левицька (Чемеровецький НВК №2), Ірина Погурало та Аліна Стахова (Свіршковецька ЗОШ І-ІІІ ступенів ) з німецької мови.

Нехай  віра у свої здібності не полишає на шляху до перемоги! Бажаємо всім учасникам наснаги, упевненості в собі та нових звершень!