Наші - переможці!

Дата: 18.11.2019 17:01

Фото без описуМинулого тижня наші боксери брали участь у  IV Міжнародному турнірі з Боксу «Кубок ДВУФК», який проходив у місті  Дніпро, присвяченому  памяті майстра спорту Швачки В.В. Чемеровеччину  представляли  5 юних спортсменів. В активі нашої команди 5 медалей. В категорії «Дівчата 2009-2010 року народження» І місце здобула Вікторія Росецька, «Юніорки 2004-2005 р.н.» - І місце Олександра  Джигун, «Юніори 2004-2005 р.н» - ІІ місце Тарас  Чорпіта та Анатолій  Любонько, ІІІ – Артем Іванов.

Також, результативною була участь наших боксерів в обласній Спартакіаді серед ДЮСШ системи освіти 2019 року з боксу серед юнаків 2003-2004 року народження, яка проходила 15 і 16 листопада в  місті Кам‘янець-Подільський.  В активі команди 3 нагороди, І місце вибороли Артем  Іванов та Анатолій Любонько, ІІ місце - Тарас Чорпіта.
Вітаємо спортсменів з хорошими результатами та бажаємо подальших перемог!