День працівників сільського господарства у Чемерівцях

Дата: 18.11.2019 17:02

Сьогодні на центральній площі Чемеровець  відбувся урочистий захід  з нагоди професійного свята  - Дня працівників сільського господарства. Деякі агроформування, які діють на території Чемеровеччини, презентували свої досягнення та гостинно пригощали сільськогосподарською продукцією власного виробництва. Дорогу центральної вулиці селища відвели для виставки сучасної сільськогосподарської техніки та проведення ярмарки молочних, м’ясних і рибних продуктів. Після огляду виставкового містечка урочисті заходи продовжувались концертною програмою від працівників Центру культури дозвілля та мистецтв. Трудівників полів, садів та ферм привітали Чемеровецький селищний голова Олександр Собань, перший заступник голови районної державної адміністрації Едуард Шляков, заступник голови районної ради Лариса Лук’янова та Гуківський сільський голова Петро Ільницький.

За багаторічну сумлінну працю, високий професіоналізм, значний особистий внесок у розвиток і підвищення ефективності сільськогосподарського виробництва, досягнення вагомих показників у трудовій діяльності та з нагоди професійного свята Грамотами об’єднаної територіальної  громади відзначено агронома ТОВ «Промінь-Галичина» Валентина Бризіцького, головного бухгалтера ПП «Кочубіївське» с.Кочубіїв Івана Волосецького, старший менеджер по Чемеровецькому району ТОВ «Енселко-Агро» Сергія Гладиша, механізатора ТОВ «Волочиськ-Агро» АФ «Жванчик» с.Красноставці Миколу Головатюка, механізатора ФГ «Золотий колос» с.Кугаївці Павла Ромаха, начальника фінансово-господарського відділу управління агропромислового розвитку Чемеровецької райдержадміністрації  Людмилуа Рудніцьку,   завідувача зберігально-сортувальним комплексом (с.Свіршківці) ПП «Аграрна компанія 2004» Володимира Сахновського, механізатора ТОВ «Волочиськ-Агро» ВП АФ «Жердянське» с. Жердя Василя Шимківа, головного бухгалтера ПП   «Україна-Агро-2С» Олену Щиголь, водія ТОВ «Оболонь – Агро» Анатолія Щербатюка, менеджера з питань регіонального розвитку ТОВ «Мрія Фармінг Поділля» Сергія Яжука.

Довершенням святкових заходів став виступ фіналістів і переможців конкурсу ім. Миколи Мозгового, артистки театру ім.Старицького Тетяни Рябініної, фіналіста проекту «Шанс», півфіналіста телепроекту «Україна має талант» Андрія Романіді.