Хмельницька область, Чемеровецький район

Хмельниччина без сиріт

Дата: 19.11.2019 16:54

Сьогодні вперше на Хмельниччині відбувся форум, присвячений Всеукраїнському «Дню молитви за сиріт». Як зазначають організатори, мета форуму - об’єднати усіх навколо проблеми сирітства.

Форум відбувся за участі Миколи Кулеби,  уповноваженого Президента України з прав дитини, у форматі панельної дискусії, де розглядались проблемні питання у темі сирітства в Україні та допомоги і підтримки знедолених дітей.

Підсумки форуму підведені за круглим столом, де  відбулось підписання меморандуму про співпрацю між органами влади, інститутами громадянського суспільства, представниками християнських конфесій та бізнесу. Участь у форумі від Чемеровецької селищної ради взяла фахівець з соціальної роботи відділу з питань соціальної політики Аліна Жила.