Хмельницька область, Чемеровецький район

Стартував І етап Всеукраїнського конкурсу «Учитель року -2020»

Дата: 19.11.2019 17:07

Сьогодні стартував І етап 25-го конкурсу, який об’єднає відданих своїй справі, творчих, відкритих до нових знань, готових ділитися своїми надбаннями, вчителів.

Учасників конкурсу привітали Юлія Повар, заступник селищного голови, Ірина Качуріна, начальник відділу освіти, молоді та спорту  селищної ради, Ольга Безверхня, головний спеціаліст відділу освіти, культури, молоді та спорту Чемеровецької райдержадміністрації та Василь Мельничук, голова райкому профспілки працівників освіти.

Цьогорічний конкурс проводитиметься у п’яти номінаціях: «Зарубіжна література», «Історія», «Образотворче мистецтво», «Початкова освіта», «Хімія».

Родзинками навчання молодших школяриків сьогодні ділилися 14 вчителів , натхненні ідеями Нової української школи.

Конкурсантам в номінації  «Історія» знадобилися уміння організовувати навчання з погляду багаторакурсності та багатоперспективності історичних подій і явищ.

Номінація «Образотворче мистецтво» об’єднала творчих учителів, які долучають дітей до світу прекрасного, культури та мистецтва. Вони продемонстрували не тільки методичну грамотність, а й художні (фахові) вміння.

Учителі хімії (11 конкурсантів) демонстрували вміння використовувати в освітньому процесі сучасні методи та прийоми роботи у форматі  методичного квесту.

Конкурсанти номінації «Зарубіжна література» (10 заявлених) презентували майстерність з організації аналізу поетичного твору.