Хмельницька область, Чемеровецький район

Підведено підсумки І туру Всеукраїнського конкурсу «Учитель року – 2020»

Дата: 02.12.2019 16:59

Конкурс професійної майстерності – це один з етапів  вияву професійного росту вчителя. Участь у конкурсі  «Вчитель року» є можливістю заявити  про себе як про креативну, фахово компетентну, творчу особистість. Конкурс дає можливість розкрити професійні здібності і напрацювання, поділитись власним досвідом з колегами, взяти щось найцінніше для подальшого зростання.

У цьому навчальному році всеукраїнський конкурс  проводиться за номінаціями: «Зарубіжна література», «Історія», «Хімія», «Початкова школа » та « Образотворче мистецтво» . У І турі  конкурсу взяли участь  30 педагогів із 14 закладів загальної середньої освіти Чемеровецької селищної ради.  Конкурсанти пройшли ряд випробувань: тестування з фахової майстерності, педагогіки та психології, виконання практичних робіт, проведення методичних практикумів та уроків, презентації навчальних проєктів.   Конкурсні випробування проходили на базі Чемеровецького НВК №1 « ЗОШ І-ІІІ ступенів, ліцей та МНВК».

Адміністрація закладу освіти  під керівництвом директора Тіни Василівни  Собань  створила  сприятливі  умови для  якісного проведення всіх конкурсних випробувань.

У фіналі  І туру  конкурсу «Учитель року – 2018», який відбувся 28 листопада 2019 року, конкурсанти та педагоги закладів освіти продемонстрували професійну та авторську майстерність.

За результатами усіх конкурсних випробувань переможцями стали: у номінації «Історія» -  Леся Донцова із Чемеровецького НВК №1. Лауреатами конкурсу : у номінації «Історія»- Іван Юрійчук із Жердянської ЗОШ І-ІІІ ступенів, у номінації «Початкова освіта» - Наталія Парфутко із Чемеровецького НВК №1, Аліса Громович із Жердянської ЗОШ І-ІІІ ступенів, у номінації « Зарубіжна література» - Віта Цісар із Жердянської ЗОШ І-ІІІ ступенів , у номінації  «Хімія» - Олена Скакун із Чемеровецького НВК №2 та Наталія Кайдановська із Свіршковецької ЗОШ І-ІІІ ступенів, у номінації « Образотворче мистецтво» - Олег Сухар із Чемеровецького НВК №1 та Наталія Севастьянова із Жердянської ЗОШ І   - ІІІ ступенів. Переможці та лауреати Всеукраїнського конкурсу «Учитель року – 2020»  були нагороджені дипломами відділу освіти , молоді та спорту Чемеровецької селищної ради.

Щиро дякуємо усім, хто долучився до проведення конкурсу!