Святкували професійне свято

Дата: 06.12.2019 15:22

Фото без описуСьогодні до селища Чемерівці з’їхались працівники та депутати  самоврядних органів усіх рівнів, нагодою для  зустрічі стали урочистості з нагоди професійного свята – Дня місцевого самоврядування, які проходили  Центрі культури, дозвілля та мистецтв селищної ради. Колег привітали Чемеровецький селищний голова Олександр Собань, виконуюча обов’язки голови районної ради Лариса Лук’янова та перший заступник голова районної державної адміністрації Едуард Шляков.

За вагомий внесок у розбудову та становлення громади Грамотами  Чемеровецької об’єднаної територіальної громади нагороджено  провідного спеціаліста відділу житлово-комунального господарства, інфраструктури, містобудування та матеріально-технічного забезпечення Олега Заржицького, начальника відділу бухгалтерського обліку, звітності та господарського забезпечення Василя Коваленка, виконуючу обов’язки у селі Хрпопотова Любов Мукосій, головного спеціаліста загального відділу  Олександра Мисловського, діловода загального відділу у селі Жердя Анжелу Пасяк, депутат Чемеровецької селищної ради Анатолія Степчука.

Урочисту святкову програму для присутніх підготували працівники відділі Чемеровецької селищної ради.