I сесія Школи місцевого самоврядування

Дата: 09.12.2019 16:38

Сьогодні перший день сесії Школи місцевого самоврядування, яку проводить громадська організація “ДЕСПРО” та Представництво Фонду Ганса Зайделя в Україні. Серед 12 команд, представників об’єднаних громад з різних куточків України, команда Чемеровецької селищної ради до складу якої увійшли заступник селищного голови Юлія Повар, керуюча справами виконкому Жанна Народовець, начальник відділу фінансів Оксана Уланівська, директор Чемеровецької центральної бібліотеки Марія Кульпінська та виконуюча обов’язків старости в селі Кочубіїв Ірина Кузик. Головна мотивація до участі в проєкті нашої команди розвитку: підвищити професійний рівень з питань управлінського менеджменту, знайомство з кращими практиками національного та європейського досвіду діяльності публічної влади, удосконалення проєктної діяльності у різних сферах та галузях, забезпечення ефективної презентації свої громади.