Держпродспоживслужба району повідомляє!

Дата: 10.12.2019 15:32

Фото без описуВідповідно до повідомлення від 28.11.2019р   Європейської Системи Швидкого Реагування  по Харчовій продукції (RASFF) 2019.3870 та 2019.3870-fuр 2 виявлено:

• сальмонелу в філе грудинки курячої охолодженої (заморожене м’ясо механічного обвалювання), експортованому з Польщі (виробник CEDROB S.A. № PL 14023901 WE)  до окремих держав-членів ЄС і, в тому числі до України-  ТОВ «ВІК ЛОГІСТІК» (вул. Святотроїцька, 73/1, офіс 215, м. Черкаси, Черкаська область).

Відповідно до повідомлення від 28.11.2019р  Європейської Системи Швидкого Реагування  по Харчовій продукції (RASFF) 2019.3780 та 2019.3780-fuр4 виявлено:

• гліціділові ефіри в рослинному жирі, експортованому з Об’єднаних Арабських Еміратів (виробник United Foods Company) через Нідерланди та Німеччину          (Tema Fine Foods B.V.) до окремих держав-членів ЄС і, в тому числі до України-  громадянкою Борисовою Анастасією (вул.Гаршина,6, м.Харків, Харківська обл.)

Такі продукти є небезпечними для споживання людиною, тому  Чемеровецьке районне управління  ГУ Держпродспоживслужби в Хмельницькій області просить споживачів та операторів ринку  при виявленні такої продукції не споживати її та повідомляти районне управління: тел./факс.9-28-62  вул.Пушкіна,19 смт. Чемерівці, Хмельницької обл.., 31600, ЄДРПОУ 40358308 Email: : chemconsumer18@gmail.com

Начальник  Чемеровецького

РУ ДПСС в Хмельницькій області                                                                Сергій Москалюк