Святковий ранок «Повір у себе»

Дата: 17.12.2019 17:00

Фото без описуСьогодні фахівці інклюзивно-ресурсного центру Чемеровецької селищної ради провели  святковий ранок «Повір у себе» для дітей, які навчаються на інклюзивній та індивідуальній формі. Під час заходу діти виготовили новорічну прикрасу, повеселились на шоу мильних бульбашок, послухали виставу-привітання від студентів Чемеровецького медичного коледжу та отримали святкові подарунки.

Дуже приємно, що в наш час живуть такі люди, які готові прийти на допомогу іншим і роблять це безкорисливо, доброзичливо та від щирого серця. Ми щиро висловлюємо найтепліші слова подяки:  директору ЧФ ДП ПрАТ «Оболонь» «Красилівське» Юрію Калінському,  керівнику ПП Україна-Агро - 2С Олегу Скринчуку,  керівнику Чемеровецького районного благодійного  фонду «Карітас» о.Василю Демчишину,   Чемеровецькій об’єднаній територіальній громаді та відділу освіти, молоді та спорту, студентам медичного коледжу та їх керівникам.