У Королівстві Святого Миколая

Дата: 19.12.2019 17:27

Фото без описуСьогодні на Центральній площі селища Чемерівці відбулось велике та велелюдне свято для дітей та дорослих. Початком програми стало святкове дійство для дітей з танцями – зігріванцями, пригощанням солодощами та гарячим чаєм, іграми та розвагами з аніматорами. Усіх присутніх зі сцени вітали Святий Миколай та Красуня Зима. На святі підвели підсумки оголошеного раніше конкурсу поезії і пісні «Який він Святий Миколай?», переможцями якого стали Любомир Васильчак (Чемеровецький НВК №2), Анастасія Горобець, Марина Колісник (Криківський НВК), Юлія Присяжнюк, Владислав Волощук, Кароліна Реджепова  (Чемеровецький НВК №1), Павло Кухаришин, Сергій Бризіцький,  Вероніка Петльована (Шидловецька ЗОШ).

Також на центральній площі під час свята працювала резиденція Святого Миколая, яку мали можливість відвідати усі гості свята, дітки розповідали Святому вірші, фотографувалися та отримувати подаруночки.