Реалізація прокурорами конституційної функції – підтримання публічного обвинувачення в суді

Дата: 21.12.2019 11:02

Фото без описуПроцесуальним керівником Чемеровецького відділу місцевої прокуратури доведено в суді винуватість жителя сусіднього району у вчиненні кримінальних правопорушень, передбачених ч. 3 ст. 185 КК України.

Аналізуючи матеріали однієї кримінальної справи, процесуальне керівництво якої здійснювалося прокурорами Чемеровецького відділу місцевої прокуратури мимоволі згадуєш відомий фільм «Джентльмени удачі», адже «герой» нашої кримінальної справи наважився здійснити крадіжку із дитячого садочку.

Так, 27-річний житель Віньковецького району, будучи раніше неодноразово судимим за вчинення умисних, корисливих злочинів, на шлях виправлення не став та продовжив вчиняти крадіжки, цього разу, на території Чемеровецького району.

Зокрема, на початку серпня 2019 року, з метою особистого збагачення зловмисник вирішив вчинити крадіжку майна з території дошкільного навчального закладу «Малятко» Гуківської сільської ради.

Того ж дня, за допомогою наявного при собі кухонного ножа, шляхом віджиму металопластикового вікна, обвинувачений проник в приміщення ДНЗ «Малятко», де зі столу в кабінеті завідуючої закладом, умисно, таємно викрав належний закладу ноутбук марки «АСER ASPIRE E1-531» чорного кольору вартістю 4950 гривень, а з шухляди письмового столу викрав грошові кошти у сумі 400 гривень.

Однак цього, йому виявилося недостатньо, продовжуючи свою злочинну діяльність, за три тижні обвинувачений знову повернувся до садочка. Цього разу об’єктом його крадіжки стали грошові кошти у сумі 1000 гривень.

Вироком Чемеровецького районного суду від 09.12.2019 обвинуваченого визнано винуватим у вчиненні кримінальних правопорушень, передбачених            ч. 3 ст. 185 КК України та призначено покарання із застосуванням ч. 1, 4 ст. 70 КК України у виді позбавлення волі строком на 5 років 1 місяць.

Вказаний вирок не набрав законної сили та може бути оскаржений в апеляційному порядку.

Інформація надана Чемеровецьким відділом

Городоцької місцевої прокуратури