Заплановане на 2019 рік – зреалізовано. З нового року – з новими завданнями.

Дата: 02.01.2020 16:37

Фото без описуУ перший робочий день нового року селищний голова Олександр Собань здійснив  візит в село Жердя, в ході якого з поміж інших об'єктів відвідав Жердянську загальноосвітню школу І-ІІІ ступенів. Там завершено увесь комплекс ремонтних робіт, передбачених проєктом «Реконструкція та модернізація приміщень Жердянської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів по вул. Центральній,35 в с. Жердя Чемеровецького району» на 2019 рік, в рамках Концепції «Нова українська школа». Очільник громади разом із заступником селищного голови Юлією Повар та начальником відділу освіти, молоді та спорту Іриною Качуріною  оглянули школу, відремонтовані коридори, навчальні класи, модернізовану їдальню. Реконструкція школи триватиме і у 2020 році, тому що для повної реалізації проєкту ще необхідно виконати  ряд завдань, про що зауважив  селищний голова  в ході зустрічі на місцях.