Офіційне працевлаштування – забезпечене майбутнє

Дата: 09.01.2020 14:03

Фото без описуДолучаємось до довготривалої акції «Офіційне працевлаштування – забезпечене майбутнє», яку розпочало Управління Держпраці у Хмельницькій області.

Сьогодні під час  виїзного засідання робочої групи з питань легалізації виплати заробітної плати і зайнятості населення  селищної ради  відвідано  автозаправні станції, що діють на території об’єднаної громади. Мета акції – поінформувати громадян, які працюють або шукають роботу, про можливі негативні наслідки нелегального працевлаштування.

Члени робочої групи спілкувалися з громадянами  та закликали їх відповідально ставитися до свого майбутнього, пояснюючи, що через отримання заробітної плати «в конверті» працівник не лише втрачає державні соціальні гарантії сьогодні, а й позбавляє себе гідної пенсії в майбутньому. Також організатори акції вручали громадянам пам’ятки про основні права працівника та переваги оформлених трудових відносин.