Робота соціальних робітників продовжує бути актуальною і необхідною

Дата: 10.01.2020 15:41

Фото без описуВчора працівники відділу з питань соціальної політики здійснили черговий бригадний виїзд. Відповідно до плану роботи відділу, провели обстеження умов проживання осіб, які перебувають на обліку в селах Залуччя та Черче. Соціальний робітник Діна Мамчур надає допомогу  16 підопічним. На підставі медичних  висновків та даних карток індивідуальних потреб одиноких пристарілих осіб це послуги  із закупівлі і доставки продуктів харчування, ліків, інших товарів,  прибирання житла, оформлення різного роду документів, внесенні платежів, супроводу до закладу охорони здоров’я, а також інформування з питань соціального захисту населення. В ході відвідин одиноких та одинокопроживаючих громадян суттєвих недоліків у виконанні обов’язків соціального робітника не виявлено.