Почесна нагорода за заслуги перед Збройними Силами України

Дата: 13.01.2020 15:41

Наказом начальника Генерального штабу – Головнокомандуючого Збройних Сил України від 3 грудня 2019 року №634 Чемеровецького селищного голову Олександра Собаня нагороджено почесним нагрудним знаком «За заслуги перед Збройними Силами України». Олександр Володимирович отримав його за вагомий особистий внесок у справу розбудови й розвитку, зміцнення співробітництва у військовій сфері життєдіяльності, всебічну підтримку Збройних Сил України, які  приймають участь в операції Об’єднаних сил на території Донецької та Луганської областей та з нагоди Міжнародного дня волонтера. Почесну нагороду очільнику громади вручено минулої суботи, головним старшиною військової частини А 4568, яка розташована у місті Кам’янець-Подільський.